Stolní tenis

Sokol Hluboká, oddíl stolního tenisu, hledá hráče pro nadcházející sezónu 2017-2018 do soutěží Divize a Krajský přebor. Případní zájemci se mohou hlásit na tel.: 728169722, popř. mail pinechluboka@email.cz. Tréninky út, pá, ne 18-21:00. Možné také hostování či střídavý start.

MD

Novinky

15.09.2017 23:34

Divize 1. kolo Hluboká-Bechyně 6:10

15.9.2017 Divize 1. kolo Hluboká n. Vlt. A - RUFA Bechyně A  6:10 Na úvod sezóny 2017 - 2018 jsme v 1 .kole jihočeské divize přivítali hosty z Bechyně. Než se domácí stačili rozkoukat, byl stav po čtyřhrách 0:2,  kdy nejvíce zamrzela těsná prohra Dvořáka a Švrčiny s Pučéglem a Syrovátkou...
01.08.2017 09:36

Inzerát

Sokol Hluboká, oddíl stolního tenisu, hledá hráče pro nadcházející sezónu 2017-2018 do soutěží Divize a Krajský přebor. Případní zájemci se mohou hlásit na tel.: 728169722, popř. mail pinechluboka@email.cz. Tréninky út, pá, ne 18-21:00. Možné také hostování či střídavý start. MD  
28.01.2017 20:06

Divize 14. kolo VS Tábor "A"-Hluboká "A" 3:10

podrobnosti budou doplněny... MD
27.01.2017 23:08

Divize 15. kolo Soběslav "A"-Hluboká "A" 7:10

podrobnosti budou doplněny... MD

Do soutěží pro sezónu 2017-2018 Sokol Hluboká přihlásil do soutěží 3 družstva - DIVIZE, Krajský přebor a Regionální přebor I.

KONEČNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ ZA ROK 2016-2017

konečná tabulka Divize 2016-2017

1. Vodňany A 22 21 1 0 0 219:57 65
2. RUFA Bechyně A 22 18 1 3 0 204:119 59
3. Blatná A 22 14 3 5 0 194:134 53
4. TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 22 11 2 9 0 171:162 46
5. DDM Soběslav BANES A 22 10 3 9 0 167:163 45
6. KST Orel A 22 10 3 9 0 166:162 45
7. Přídolí A 22 10 2 10 0 172:177 44
8. OST Velešín B 22 7 4 11 0 143:184 40
9. VS Tábor A 22 5 4 13 0 134:201 36
10. TTC Libín Prachatice B 22 5 2 15 0 126:196 34
11. Blatná B 22 4 1 17 0 139:202 31
12. OST Kardašova Řečice A 22 3 2 17 0 127:205 30

Vodňany "A" postupují do 3. ligy

Blatná "B" a Kardašova Řečice sestupují do KP

konečná tabulka KP sk. A 2016-2017

 

1. Elektrostav Strakonice B 18 15 1 2 0 172:89 49
2. Protivín A 18 15 1 2 0 165:86 49
3. Vodňany B 18 13 0 5 0 158:98 44
4. Spartak Kaplice A 18 11 1 6 0 153:108 41
5. KST Orel B 18 8 3 7 0 142:131 37
6. SKST Týn A 18 9 0 9 0 127:131 36
7. TTC Libín Prachatice C 18 5 2 11 0 106:147 30
8. Sokol N.Ves A 18 5 0 13 0 112:155 28
9. TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 18 5 0 12 1 96:153 27
10. Sokol Strakonice A 18 0 0 18 0 47:180 18

El. Strakonice "B" a Protivín "A" postupují do Divize

So Strakonice "A" sestupuje do KS

konečná tabulka RP I 2016-2017

1. SK Pedagog ČB C 22 19 2 1 0 291:105 62
2. SK Byňov A 22 17 2 3 0 255:141 58
3. TJ Sokol České Budějovice D 22 14 4 4 0 249:147 54
4. TJ Slovan Černý Dub B 22 10 5 7 0 201:195 47
5. TJ Sokol Kněžské Dvory A 22 11 3 8 0 215:181 47
6. KST Orel ČB D 22 9 2 11 0 195:201 42
7. TJ Calofrig Borovany C 22 8 2 12 0 176:220 40
8. TJ Sokol České Budějovice C 22 8 1 13 0 165:231 39
9. SKST Týn nad Vltavou C 22 6 4 12 0 164:232 38
10. TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 22 7 2 13 0 165:231 38
11. TJ Sokol Lišov A 22 7 1 14 0 176:220 37
12. TJ Sokol Zliv A 22 2 0 20 0 124:272 26

Pedagog ČB "C" postupuje do KS

Lišov "A" a ZLiv "A" sestupují do RP II

konečná tabulka RP II 2016-2017

1. SK Pedagog ČB D 26 20 1 5 0 282:186 67
2. TJ Spartak Trhové Sviny A 26 16 4 6 0 273:195 62
3. SKST Týn nad Vltavou D 26 14 4 8 0 233:235 58
4. SK Eso Doubravice A 26 13 4 9 0 256:212 56
5. KST Orel ČB E 26 14 1 11 0 250:218 55
6. SK Dasný A 26 11 6 9 0 241:227 54
7. TJ Slovan Černý Dub C 26 8 11 7 0 249:219 53
8. KST Štěpánovice A 26 8 7 11 0 232:236 49
9. TJ Calofrig Borovany D 26 9 4 13 0 232:236 48
10. TJ Sokol Nová Ves u ČB C 26 9 3 14 0 219:249 47
11. TJ Sokol Nová Ves u ČB D 26 8 4 14 0 217:251 46
12. TJ Start ČB B 26 8 4 14 0 203:265 46
13. TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 26 6 7 13 0 206:262 45
14. TJ Sokol Lišov B 26 6 4 16 0 183:285 42

Pedagog "D" postupuje do RP I

Hluboká "D" a Lišov "B" sestupují do RP III

Kontakt

Sokol Hluboká nad Vltavou

pinechluboka@email.cz

Sokolská 1339
373 41 Hluboká nad Vltavou

Miroslav Valenta
+420 777 078 484

Vyhledávání

Narozeniny

ZÁŘÍ

4.9. Pečenka Pavel (31 let)

ŘÍJEN

13.10. Rychlík Josef (40 let)

 

© Copyright 2009 l Všechna práva vyhrazena by Martin Dvořák

Vytvořeno službou Webnode