Divize 2. kolo Hluboká-Prachatice B 10:4

03.10.2018 23:45

Druhé utkání jsme sehráli opět v domácím prostředí. Přijel soupeř z Prachatic. Žáka a Nitrianského doplnili hned tři mladíci Sivera A., Sivera R. a Hodina.

Domácí natoupili v sestavě Dvořák, švrčina, Hornych a Smažík, na střídání byl připravený Soucha.

Po čtyřhrách byl stav 1:1, když Hornych se Smažíkem nestačili na Nitrianského se Siverou A. a Dvořák se Švrčinou přehráli Žáka se Siverou R.

Do vedení dostal domácí Smažík, který přehrál 3:0 Nitrianského, na 3:1 zvýšil Švrčina po výhře nad Žákem. Hostům se podařilo vyrovnat, když Sivera Adam přetlačil 11:9 v pátém setu Hornycha a překvapivě padl také ve stejném poměru Dvořák se Siverou Radkem.

Hluboká opět odskočila po výhrách Švrčiny nad Nitrianským a Hornycha nad Žákem. Hosté korigovali zásluhou Sivery A., který zdolal Dvořáka opět 11:9 v pátém setu. Naštěstí to byly poslední body, které prachatičtí uhráli. Smažík zvýšil na 6:4, když porazil teprve desetiletého Hodinu, který vystřídal Siveru Radka.

Hornych přidal sedmý bod po výhře nad Nitrianským, Soucha, který vystřídal Dvořáka přehrál 3:1 Žáka. V souboji starších žáků nedal šanci Smažík Siverovi A., kterého porazil 3:0. Desátý bod uhrál Švrčina po hladké výhře 3:0 nad Hodinou.

V dalším dvoukole vyrazí Hluboká do Třeboně (13.10.) a do Studené (14.10.)

Body domácí: Švrčina, Smažík po 3, Hornych 2, Soucha 1, debl

Body hosté: Sivera A. 2, Sivera R. 1, debl