14. kolo KP Sezimovo Ústí "A" - Sokol Hluboká "A" 1:9

18.01.2011 23:13

V předehrávce 14. kola jsme navštívili Tábor, kde v tělocvičně 7. ZŠ hrají domácí utkání hráči Sezimova Ústí. Utkání šlo pro hlubocké hráče neskutečně hladce. Přitom úvod tomu zase tak nenaznačoval. Hned první bod uhrál domácí Bednář proti Švrčinovi 3:2 (12:10 v pátém setu). Potom sice František Böhm vyprovodil 3:0 Nohejla, další 2 zápasy byly ale velmi vyrovnané - Böhm Pavel porazil Rybáka až v koncovce páteho setu, a i když se to samé podařilo Dvořákovi, který taktéž v pěti setech udolal Říhu, nikdo nečekal, že tím to pro domácí defacto končí. Ve zbývajícím průběhu utkání se domáci zmohli už jen na 2 vyhrané sety. A tak bylo za necelou hodinku a půl vymalováno. Prohra 1:9 byla pro domácí asi až příliš krutá, ale hostům dnes vyšlo téměř vše, na co sáhli. Body za domácí: Bednář 1, Říha, Nohejl a Rybák 0. Body za Hlubokou: Böhm Fr. 3, Böhm P., Dvořák a Švrčina po 2.