Divize 19. kolo Hluboká-Soběslav 10:5

03.03.2015 22:13

Hlubočtí uhájili jarní neporazitelnost proti outsiderovi ze Soběslavi. Soběslavští přijeli překvapivě s lídrem týmu Matějů, kterého doplnil Holub a nadějné mládí - Hložek s Novotným. Domácí nechali odpočívat oporu Františka Böhma a také nemocného Švrčinu. Souchu s Dvořákem doplnili Böhm Pavel a Martin Duspiva.

Domácí od úvodu potvrzovali roli favorita, i když po čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1. Na výhry Böhma Souchy a Duspivy nenavázal Dvořák, který podlehl Matěju a tak byl stav po prvním kole singlů 4:2 pro domácí.

Druhé kolo překvapivě nezvládli za domácí Duspiva, který podlehl 2:3 Hložkovi. Dvořák poté napravil zaváhání z prvního zápasu a po výhře nad Hlžkem upravil celkový stav na 5:3 pro domácí. Soběslavští se však nevzdali a Matějů po výhře 3:0 nad Souchou snížil na 4:5 z pohledu hostů. A když nečekaně prohrál také Böhm s Holubem, vkradla se do domácího týmu trošku nervozita.

Naštěstí od této chvíle již domácí nezaváhali a pěti body v řadě utkání rozhodli. Velmi cenný skalp si připsal Böhm, který porazil exligového Matějů a odčinil tak, podle jeho slov, alespoň částečně porážku s Holubem.

V poklidném utkání tak hlubočtí vyhráli 10:5 a v neděli dopoledne budou hájit jarní neporazitelnost ve svém posledním domácím utkání proti Bechyni. To bude utkání jistě vyhecované, tak jak to vždy s tímto soupeřem bývá...

Body domácí: Soucha 3, Böhm P., Dvořák a Duspiva po 2, debl

Body hosté: Matějů 2, Holub a Novotný po 1, debl

MD

Kontakt

Sokol Hluboká nad Vltavou

pinechluboka@email.cz

Podskalí 394
373 41 Hluboká nad Vltavou

Zdeněk Palivec
+420 775 623 605

Vyhledávání

© Copyright 2009 l Všechna práva vyhrazena by Martin Dvořák

Vytvořeno službou Webnode