Divize 2. kolo Studená "B"-Hluboká 9:9

23.10.2012 13:23

Ve 2.kole divize jsme navštívili Studenou, tentokrát jsme hráli s jejich „slabším“ béčkem. Utkání bylo nesmírně vyrovnané, a také vyrovnaným výsledkem dopadlo - nás držel výborný výkon Františka Bőhma, který povolil jen set a s bilancí 4 vítězství, sety 12:1, byl nejlepším hráčem utkání. Naše větší ambice zchladil výkon domácího Mádra, který bodoval třikrát, Rychlíkovi na něj nestačilo ani vedení 10:7 ve druhém a pak v pátém setu…Nedařilo se Pavlovi  Bőhmovi, vítězství mu nebylo přáno, Švrčina s Rychlíkem podali solidní výkony, ovšem zápas Rychlíka s Mádrem zůstal jako jeden z rozhodujících momentů utkání. Nakonec i remíza se dá považovat za úspěch, zvláště když před posledními dvouhrami byl stav 9:7 pro domácí. Švrčina však zdolal  Mastného a F.Bőhm Zejdu, takže ty párečky po utkání nebyly tak špatné…

Bodíky domácí: Mádr 3,Mastný, Fiala 2, Zejda 1.

Bodíky hosté: F.Bőhm 4, Rychlík,Švrčina 2, P.Bőhm 0