Divize 3.kolo Přídolí-Hluboká 10:4

18.10.2014 21:10

Slunečné sobotní odpoledne strávili hlubočtí v Přídolí. Přijeli dříve, a tak se podívali na závěr prvního poločasu fotbalového utkání. Dali si k tomu pivko na posilněnou. Nic jim to nebylo platné. Přídolští nebyli příliš pohostinní. Již prohrané debly nevěstily nic dobrého. A bylo ještě hůře. Hned prvním letošním zápasem ukončil domácí Vochozka  neporazitelnost  Souchy. Pak sice Švrčina porazil Škopka, a snížil na 1:3 z pohledu hlubockého týmu. Dvořák pak sehrál urputnou bitvu s přídolským Strapkem, ve čtvrtém setu se dokonce propracoval  k měčbolu, který bohužel neproměnil a v pátém setu tahal také za kratší konec. První kolo dvouher  zakončil domácí výhrou Kamera st., který vybojoval první dva sety až po boji 15:13 a 16:14 s Hornychem. Když pak zvládl i třetí set ujali se domácí rychle vedení  5:1. Soucha poté snížil na 2:5 když nedal šanci Škopkovi. Bohužel  Švrčinova hra nestačila na Strapka, a když dobře hrající Vochozka porazil také Hornycha, byl stav už 7:2 pro domácí. Pak sice bojovný Dvořák udolal v pěti setech Kameru a Soucha nedal šanci Strapkovi a hráči z podzámčí zkorigovali  na 4:7, ale to bylo bohužel vše. Švrčina podlehl Kamerovi a potvrdil tím rozpačitý rozjezd sezóny, totožný s loňským a předloňským rokem. A když Dvořák nestačil na Vochozku a Hornych na Škopka, bylo za necelé 2 hodiny po zápase.

Body domácí: Vochozka 3, Strapek a Kamera po 2, Škopek 1, 2 debly

Body hosté: Soucha 2, Dvořák a Švrčina po 1