Divize 9.kolo Bechyně-Hluboká 10:6

30.11.2014 21:35

Páteční večer a začátek ve 20:15 dával tušit, že se hlubočtí mohou vrátit hodně pozdě. A přesně tak se stalo. Po úvodních čtyřhrách tomu nic nenasvědčovalo, hostům se v letošní sezóně debly moc nedaří. Stav 2:0 pro hráče z Bechyně, kteří nastoupili v tradiční sestavě s oporami Alexou a Kupilíkem, Soldátem a Pučéglem. Hluboká dorazila se Souchou, který zkusil debl se Sassmannem a nebyli daleko od výhry. Švrčina s Dvořákem nezvládli koncovky všech tří setů a podlehli Kupilíkovi s Pučéglem 0:3.

V prvním kole singlů nedal šanci Alexa Souchovi. Potom snížil Dvořák v dramatickém pětisetovém zápase, odvrátil 6 mečbolů a po výhrře 18:16 upravil stav na 3:1 pro domácí. Švrčina sice nezačal dobře proti Soldátovi, ale po prohraných dvou setech zabojoval a otočil jej ve svůj prospěch. V pátým setu 11:9 a Když potom Sassmann překonal obrannou hru Pučégla, byl stav utkání rázem 3:3.

Vedení na domácí stranu vrátil Kupilík, který se oklepal z porážky s Dvořákem s hlubockého Souchu porazil 3:1. Dvořák začal dobře i proti Soldátovi, vyhrál první set, ve druhém vedl již 10:7, ale koncovku nezvládl a karta se začala obracet. Soldát dokázal zápas otočit a po výhře 3:2 přidal důležitý bod pro domácí. V další pětisetové bitvě opět uspěl Švrčina, s Pučéglem sice prohrál první set 1:11, ale nakonec recept na výhru našel. Sassmann si naopak neporadil se suverénem Alexou, a tak byl stav po druhých kolech singlů 6:4 pro domácí.

Ve třetí rundě se za Hlubokou konečně prosadil Soucha výhrou nad Soldátem a snížil na 5:6. Dvořák v souběžně hraném utkání nemůže dlouhodobě najít recept na „Puggyho“ a bohužel ho nenašel ani teď. A když Alexa porazil i Švrčinu, narostlo již vedení domácích na 8:5. Na 9:5 upravil v dalším pětisetovém zápase Kupilík, porazil Sassmanna. Soucha ještě vydřel naději po výhře v dalším „pětiseťáku“ na Pučéglem. Utkání již déle nezdržoval Dvořák, podlehl snadno Alexovi 0:3, a tak bylo těsně před půlnocí vymalováno. Bechyně – Hluboká 10:6.

Body domác: Alexa 4, Kupilík 2, Soldát a Pučegl po 1, debly

Body hosté: Soucha a Švrčina po 2, Dvořák a Sassmann po 1

MD

Zápis z utkání

Kontakt

Sokol Hluboká nad Vltavou

pinechluboka@email.cz

Podskalí 394
373 41 Hluboká nad Vltavou

Zdeněk Palivec
+420 775 623 605

Vyhledávání

© Copyright 2009 l Všechna práva vyhrazena by Martin Dvořák

Vytvořeno službou Webnode